Ogród & Wielka Majówka

Nasza misja

Już od 15 lat organizujemy w Gdyni kiermasz ogrodniczy, by ułatwić wszystkimprzygotowanie się do wiosennych porządków i upiększenie ogrodów na lato

Wieloletnia tradycja

Pierwotnie impreza Ogród zaczęła odbywać się już w latach 90. – najpierw na terenach okalających Pensjonat Maryla w Sopocie, później przeniosła się do ogrodów wokół Hotelu Orbis Posejdon w Gdańsku-Jelitkowie. Na dekadę zniknęła z kalendarza eventów, by powrócić kilkanaście lat temu w wymarzonej lokalizacji dla plenerowych spotkań dla mieszkańców Trójmiasta i okolic – Parku Kolibki na granicy Sopotu i Gdyni.

Wyjątkowa lokalizacja

Park Kolibki ma nie tylko atrakcyjne położenie, ale także ciekawą roślinność, intrygującą historię oraz przydatną w eventach, rozległą zabudowę. Wydarzenia tu odbywające się niezmiennie cieszą się popularnością, gdy można korzystać ze wspaniałej pogody i oddawać się wypoczynkowi czy rekreacji pod gołym niebem. 

Honorowe Patronaty

Impreza Ogród & Wielka Majówka odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Gdyni dr Wojciecha Szczurka oraz Pomorskiego Stowarzyszenia Ogrodników i Projektantów Terenów Zieleni w Gdańsku.